Sledujte svoju značku! Poradíme Vám ako na to!

Sledujte svoju značku! Poradíme Vám ako na to!

MÁTE PREHĽAD o medializácii Vašej spoločnosti a jej značky? REALIZUJETE marketingovú kampaň, alebo CHCETE VEDIEŤ koľko percent populácie videlo alebo počulo o Vašej značke? ZAUJÍMA VÁS aké výdavky idú na mediálne aktivity Vašej konkurencie? Pripravovali ste work-shop, firemné podujatie, tlačovú konferenciu či event a neviete, ktoré médiá sa Vašej akcii venovali? SPONZORUJETE športovca, športovkyňu?

Na základe Vašich požiadaviek a potrieb spolu vytvoríme kľúčové slová, vďaka ktorým budete dostávať relevantné informácie o Vašej spoločnosti, konkurencii či iných pre Vás zaujímavých a dôležitých témach. Nás tím Vám vypracuje monitoring na mieru, monitoring bude zodpovedať požadovanej forme, periodicite a špecifikácii sledovaných zdrojov. Off-line monitoring si pravidelne nájdete vo Vašej emailovej schránke, v aplikácii Siacplus.sk, či v mobilnej aplikácii.

Vybrané články pre Vás zatriedime do jednotlivých tém a grafickú formu monitoringu prispôsobíme Vašej korporátnej identite. Automaticky vytváraný archív monitoringov môžete podľa potrieb ďalej upravovať, tlačiť alebo vymazávať.

Budeme pre Vás sledovať Vami elektronické, printové, webové médiá či sociálne siete a pripravíme Vám prehľadný a profesionálny výstup v prehľadnej forme, s informáciami o mediálnej hodnote príspevkov, ktoré sa venovali Vami zadanej akcii.

Budeme pre Vás sledovať a monitorovať témy, ktoré Vás zaujímajú. Je na Vás koho a čo sledovať, a tiež je na Vás, ako často chcete dostávať informácie o výstupoch.